Zabiegi Medycyny Estetycznej- Czy Widzę Różnicę i Czy Polecam?

PIERWSZA WIZYTA

 To była chyba najbardziej wyczekiwana wizyta w całym moim życiu. Z jednej strony trochę się stresowałam (że będzie bolało..;)), a z drugiej nie mogłam się doczekać aż w końcu zobaczę efekt PO. Po przybyciu na miejsce odbyła się konsultacja; musiałam odpowiedzieć na szereg różnych pytań związanych głównie ze stanem mojego zdrowia po czym Pani Doktor przeszła do sedna- czyli do rozpisania mi zabiegów etapami. Już na wstępie usłyszałam, że efekt musi być widoczny, ale wciąż- bardzo naturalny. W trakcie pierwszej wizyty wstrzyknięto mi toksynę botulinową (zwaną botoksem) w bruzdy na czole. Efekt był rewelacyjny!! Już po dwóch dniach nie było śladu po zmarszczkach! Ukłuć właściwie się nie odczuwa- ot, ukłucia komara nic więcej. Troszkę mniej przyjemnie było z wstrzykiwaniem kwasu w górną wargę ust w celu zniwelowania asymetrii.. Myślałam, że jest to zabieg bezbolesny, ale mimo znieczulenia łezka kręciła się w oku:D Ale czego nie robi się aby być piękną i aby czuć się ze sobą dobrze..;) Na kolejnych wizytach w dalszym ciągu Pani Doktor będzie zajmować się nadawaniem ładnego kształtu ustom starając się aby efekt nie był przerysowany:)

Zanim wybrałam się na zabieg było tak.. Małymi krokami specjaliści z Revital Laser dołożą starań aby podnieść opadające kąciki ust i zniwelować asymetryczność  ust.

DRUGA WIZYTA

 Bruzdy nosowo-wargowe nadają twarzy smutny i poważny wygląd, przez co bardzo postarzają, dodając nawet kilkanaście lat! W trakcie drugiej wizyty zajęto się właśnie tymi bruzdami wypełniając je kwasem hialuronowym. Mogę stwierdzić, że są delikatnie mniej widoczne, ale to jeszcze nie jest to czego oczekuję. W moim przypadku jest to strefa bardzo problematyczna, dlatego bardziej zauważalne efekty przyjdą z czasem; po kilku zabiegach oraz gdy kwas się ostatecznie wchłonie.

Klinika Revital Laser mieści się na ul. Jana Pawła II 13 lok.10 w Lublinie.

 

2 comments
7 likes
Prev post: Jesienny Styl z Nową Kolekcją Marki Answear / Wild in the City / Stylizacja z PazuremNext post: Świąteczny Strój Dnia i Mój Wymarzony Prezent / Spartoo.pl

Related posts

Comments

 • Magdalena

  Styczeń 22, 2020 at 15:17
  Reply

  Masz piękną urodę. Post bardzo ciekawy. Na pewno przydatny dla pań 35 + ;)

 • Chicute

  Grudzień 18, 2019 at 13:26
  Reply

  You are very beautiful. I really like you. Thanks for sharing this Women fashion Clothing

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Follow Me
Facebook Pagelike Widget
Categories
Most Popular
Archives
Dresshead.com