Okulary jako Dopełnienie Stylizacji / SferaOczu.pl / Stylowy Punkt Widzenia

Okulary..dla jednych powiązane jedynie z korekcją wzroku, dla innych- modne dopełnienie stylizacji. Osobiście od lat wolę nosić soczewki kontaktowe niż okulary korekcyjne, ale już tymi przeciwsłonecznymi nie pogardzę! We wtorek wybrałam się do salonu optycznego SferaOczu.pl i zdałam się na profesjonalne dobranie oprawek. Profesjonalna obsługa salonu zaproponowała mi kilka modeli, po czym zdecydowałam, że najlepiej czuję się i wyglądam w oprawkach WES oraz Emilio Pucci. Nie wiem czy wiecie, ale odpowiednio dobrane oprawki sprawią, że twarz nabierze charakteru, my poczujemy się pewniej, a nawet odejmiemy sobie lat;)

A teraz uwaga bo mam dla Was super rabat!:) Udając się do salonu Sfera Oczu ( ul. Lipowa 4a, Lublin) i powołując się na mnie, dostaniecie  zniżkę i niespodziankę  przy zakupie okularków, czy to korekcyjnych czy przeciwsłonecznych.

Sukienka spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem na moim profilu na Instagramie, więc odsyłam Was do sklepu Born2be.pl .


Okulary Emilio Pucci– SferaOczu.pl


Sukienka Deontology– Born2be.pl

10 comments
20 likes
Prev post: Stylizacja Boho / Biała Sukienka Na Lato / Dworek w SkansenieNext post: Boho Look / Letnia Stylizacja w Plenerze / Zdjęcia w Zbożu

Related posts

Comments

 • Ladodalena

  Lipiec 14, 2019 at 22:44
  Reply

  Okulary szałowe!!! szkoda, że nie mieszkam w Lublinie :)

 • Ladodalena

  Lipiec 14, 2019 at 22:44
  Reply

  Okulary szałowe!!! szkoda, że nie mieszkam w Lublinie :)

 • Krystyna

  Lipiec 14, 2019 at 11:42
  Reply

  Okulary bardzo ładne i oryginalne. Moim skromnym zdaniem tylko trochę za duże dla Twojej filigranowej twarzy i figury. Masz piękne włosy. Pozdrawiam serdecznie.

 • Świat Pani Domu - Ola

  Lipiec 9, 2019 at 21:41
  Reply

  Świetnie wyglądasz. Prezentujesz się na tych zdjęciach jak jakaś gwiazda! A same okulary - niesamowite! Mają fantastyczny kształt, taki niepowtarzalny.

 • jointyicroissanty

  Lipiec 9, 2019 at 11:21
  Reply

  Zachwycam się sukienką (w wersji czarnej też świetna) i okularami, poza tym zdjęcia śliczne! Pięknie kochana!:*

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Follow Me
Facebook Pagelike Widget
Categories
Most Popular
Archives
Dresshead.com