“Mam fisia na punkcie misia”

     W środę miałam przyjemność uczestniczyć w otwarciu salonu Tous w Galerii Rzeszów. Oprócz okazji zapoznania się z najnowszą kolekcją, spotkania koleżanek- blogerek, udało mi się zamienić kilka słów z więcej..
Małgosią Sochą, która od 3 lat jest ambasadorką marki Tous w Polsce (W tym samym czasie Jennifer Lopez została twarzą Tous za granicą). Oprócz zaproszonych gości i prasy znalazło się również grono przypadkowych osób w tym też fani gwiazdy, którzy z ciekawością obserwowali wydarzenie.

      Samo otwarcie rozpoczęło się po godzinie 18 od kilku słów przedstawicieli firmy oraz Małgorzaty Sochy, która następnie przecięła wstęgę i wszyscy zebrani zostali zaproszeni do środka aby zapoznać się z asortymentem firmy. Na początku prezentacja została zdominowana przez pozowanie ambasadorki do zdjęć ze wszystkimi chętnymi 🙂 ale w międzyczasie każdy zainteresowany otrzymywał wyczerpujące informacje na temat najnowszych kolekcji oraz pozostałych produktów. Klienci zdecydowani na zakup mogli liczyć na 10 procentowy rabat.

      Po części oficjalnej, zaproszeni goście, w tym my blogerki 🙂 udaliśmy się do restauracji Oranżeria na tzw. after party, gdzie czekał poczęstunek i szampan. Bardzo miłym zaskoczeniem była dla mnie otwartość organizatorów event’u. Wymienialiśmy się opiniami na temat produktów, rozmawialiśmy o przebiegu imprezy oraz nowo otwartym salonie ale także opowiadałysmy o kulisach prowadzenia bloga, które spotkało się z dużym zainteresowaniem. Szkoda, że czas tak leci i wszystko skończyło się tak szybko. Stwierdzam, że CHCĘ WIĘCEJ!:)

      Teraz coś o samej firmie. Marka jest obecna na Polskim rynku od 5 lat, a jej znakiem rozpoznawczym jest miś Tous, który został zaprojektowany w 1985r. Symbolizuje on elegancję, szyk, ale także filuterność. Sam miś jest wykonywany ręcznie przez jubilerów z 15-letnim (!!) doświadczeniem.
“Mam fisia na punkcie misia” – to hasło przyświecało otwarciu nowego salonu Tous z biżuterią i dodatkami w Galerii Rzeszów.

      Po tej wyczerpującej (mam nadzieję) relacji pozostaje mi zaprosić wszystkich czytelników do odwiedzania salonu Tous w Galerii Rzeszów. Naprawdę warto!:)

Z Pauliną z palinka-blog 🙂

Blogerki zaproszone na otwarcie Tous (od lewej): Camila, Paulina, Gabi, Ala, Judi, Cleo, Natalia.


Osobiście spodobała mi się kolekcja biżuterii Smile, która jest bardzo dziewczęca i sprawdzi się idealnie w wakacyjny czas. Jeśli chodzi o torebki, to tak naprawdę chciałabym mieć wszystkie 😀 Każda kolekcja jest inna, także każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chodzi o nowości, to już jestem fanką linii Crawford i Dawson (ten model miała Judi), ale najbardziej przypadł mi do gustu model Wendy, który miałam w trakcie imprezy.

After Party- blogerki nieoficjalnie:D

A może już zdążyłyście odwiedzić salon? Podzielcie się swoimi wrażeniami.. 😉

Poniżej filmik z otwarcia:

48 comments
0 likes
Prev post: 1 pair of Nike shoes- 4 different occasionsNext post: 3 years of blogging- retrospection

Related posts

Comments

1 2 3 9

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Follow Me
Facebook Pagelike Widget
Categories
Most Popular
Archives
Dresshead.com