Kosmetyki do Włosów z Fruktanami z Agawy / Yves Rocher / 5 Powodów Dlaczego Warto Kupić

 Jakiś czas temu dostałam do przetestowania nowość marki Yves Rocher, a mianowicie kosmetyki do pielęgnacji włosów ( a wiecie już z mojego instagrama, że o włosy dbam ze szczególną troską), więc czas najwyższy na kilka słów o tej zielonej, mocno roślinnej serii. Warto czy nie warto sięgnąć po te kosmetyki z drogeryjnej półki? Już Wam mówię dlaczego WARTO z mojego punktu widzenia. Będzie krótko i na temat, promise:)

  1. Marka stawia tylko i wyłącznie na NATURALNE składy, w składzie nie znajdziecie silikonów, polimerów i innych składników, które mają szkodliwy wpływ na naszą planetę!

2. Marka stawia na ekoopakowania! Wszystkie butelki zostały wyprodukowane z plastiku z recyklingu! No i w dalszym ciągu są opracowywane coraz bardziej EKOlogiczne formuły. BIOdegradowalność nade wszystko. Duży plus za troskę o środowisko.

3. Jak już mówimy o środowisku, to mówmy też o zwierzętach. Firma zadeklarowała (choć mam sprzeczne informacje..ale chcę wierzyć marce), że nie przeprowadza testów na zwierzętach.

4. Moja seria z olejkiem jojoba to strzał w dziesiątkę. Włosy są zdyscyplinowane (a bywały z tym problemy..), gładkie, miękkie. No i łatwiej je rozczesać.

5. Więź z naturą i miłość do przyrody niosą poczucie odpowiedzialności za Ziemię oraz troskę o stan środowiska. Dlatego w 1991 r. syn założyciela marki, Jacques Rocher, powołał do życia Fundację Yves Rocher działającą na rzecz ochrony środowiska. Powstał projekt „Plant for the Planet” polegający na sadzeniu nowych drzew na całym świecie w ramach rekultywacji terenów zniszczonych przez działanie człowieka lub siły przyrody np. klęski żywiołowe. Każda osoba, która dołączy do grona stałych klientów Yves Rocher i dołączy do KLUBU YVES ROCHER przyczyni się do posadzenia 1 drzewa.

1 comments
15 likes
Prev post: Stylizacja z Czarnym Kombinezonem i Torbą z Juty / Modne Torby Typu Shopper- Gdzie Kupić?Next post: Jesienny Styl z Nową Kolekcją Marki Answear / Wild in the City / Stylizacja z Pazurem

Related posts

Comments

  • Świat Pani Domu - Ola

    Wrzesień 12, 2019 at 10:30
    Reply

    Te kosmetyki ostatnio zbierają bardzo dobre opinie! Ja niewiele miałam styczności z asortymentem YR i w sumie sama nie wiem dlaczego. Może warto się nimi […] Read MoreTe kosmetyki ostatnio zbierają bardzo dobre opinie! Ja niewiele miałam styczności z asortymentem YR i w sumie sama nie wiem dlaczego. Może warto się nimi zainteresować? Read Less

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Follow Me
Facebook Pagelike Widget
Categories
Most Popular
Archives
Dresshead.com