Dermokosmetyczna Kuracja Wypełniająca Fillerina

I znowu wracam do Was z wpisem kosmetycznym. Zmarszczki i wiek, w którym się pojawiają, to bardzo drażliwy temat. No niestety, zmarszczki są i będą tak samo jak bruzdy nosowo- wargowe (w moim przypadku) i jedyne co możemy zrobić to konkretnie im przeciwdziałać! Lubię siebie, lubię moją buzię i ogólnie nie mam z nią problemu, ale zawsze znajdzie się coś, co można byłoby poprawić. I tak właśnie jest w przypadku tzw linii marionetki, bruzd nosowo- wargowych czy bruzd czoła, które już się bardzo uwydatniły i podejrzewam, że w dalszym ciągu będą się pogłębiać. Dlatego właśnie skusiłam się na kurację wypełniającą Fillerina. 

W skład kuracji wypełniającej wchodzą: 14 dawek (po 2 ml każda) żelu wypełniającego, 14 dawek (po 2 ml każda) filmu odżywczego, 2 precyzyjne aplikatory oraz dodatkowo krem na dzień Fillerina Day Cream (stosowany osobno lub w połączeniu z innymi preparatami Fillerina®), i Krem modelujący do oczu i ust Fillerina® Eye and Lip Contour Cream.


Produkty Fillerina dostaniemy tylko w dobrych aptekach stacjonarnie lub online (dla zainteresowanych kilka podałam poniżej).

Drogeria Syrenka –KLIK / Nowa Farmacja- KLIK / Cefarm24- KLIK

Co prawda nie skończyłam jeszcze tej kuracji, ale już zauważyłam, że bruzdy stały się płytsze ( a przyglądam się codziennie;)). Mam nadzieję, że  pod koniec stosowania tych preparatów zobaczymy konkretne i naprawdę zauważalne zmiany! O tych zachodzących zmianach cały czas będę Was na bieżąco informować na instagramie bo temat jest naprawdę na TOP- ie i widzę ile z Was zainteresowało się czy to serio działa.

Sukienka Maxi-KLIK

20 comments
24 likes
Prev post: Czas się zatrzymał- nie wyrosłam z różu!Next post: Wakacyjny Strój Dnia / Sukienka w Paski / Sunflowers & Stripes

Related posts

Comments

 • Agnieszka

  Sierpień 19, 2018 at 18:35
  Reply

  Jestem ciekawa jak się sprawdza:)

 • Małgorzatt

  Sierpień 19, 2018 at 17:14
  Reply

  Oo ciekawe bardzo. Daj znać jak sie sprawdza!

 • Malgorzatt

  Sierpień 19, 2018 at 17:13
  Reply

  Oo ciekawa sprawa! Daj znac czy faktycznie dziala.

 • Angelika Ziętek

  Sierpień 19, 2018 at 09:27
  Reply

  Daj znać koniecznie czy sprawiła się ta kuracja w 100%

 • Paola Lauretano

  Sierpień 17, 2018 at 00:02
  Reply

  Great share, interesting products! Kisses, Paola. Expressyourself

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Follow Me
Facebook Pagelike Widget
Categories
Most Popular
Archives
Dresshead.com